MOSKITIERY

Moskitiery ramkowe okienne produkowane przez naszą firmę nadają się do wszystkich typów okien, które otwierane lub uchylane są wyłącznie w celu przewietrzenia pomieszczenia. Nie ma tu znaczenia, czy okno jest drewniane, PCV, czy aluminiowe. Zastosowanie moskitiery ramkowej okiennej nie ogranicza funkcjonalności okna, czy rolety zewnętrznej. Specjalny profil aluminiowy przystosowany jest do montażu w oknach PCV, aluminium, drewnianych nowej generacji.Standardowo stosujemy siatkę z włókna szklanego powlekanego PCV na życzenie można ją zastąpić siatką stalową ( np. do okien piwnicznych ). Dzięki specjalnym zaczepom moskitiery te w bardzo prosty sposób mogą zostać zdemontowane np. w celu umycia ramy okna.

Moskitiery ramkowe okienne cechuje przede wszystkim łatwość montażu oraz prosta budowa zapewniająca długowieczność. Na zimę moskitiery te można bardzo łatwo zdemontować i przechowywać na strychu, czy w garażu.

Główne zalety systemu moskitier to:
– Montaż bez konieczności wiercenia ramy okna.

– Prosta instalacja za pomocą specjalnych sprężystych zaczepów zakładanych na profil okna.

– Montaż bez użycia narzędzi.

Parametry: Max. wysokość 1700 mm, Max. szerokość 1300 mm

Dostępne kolory: biały, brąz,złoty dąb ( struktura drewna) , orzech( struktura drewna)

 

Moskitiery ramkowe drzwiowe:
Dzięki zastosowaniu grubościennego profilu charakteryzują się wysoką sztywnością,co zapewnia wymaganą szczelność i możliwość otwierania. Montowane są do ramy okiennej lub drzwiowej za pomocą sprężynowych zawiasów wymuszających samoczynny powrót moskitiery do pozycji zamkniętej.W pozycji tej utrzymiją moskitierę magnetyczne zatrzaski.

Dostępne kolory: biały, brąz, karmelowy, złoty dąb ( struktura drewna).
Standardowo stosujemy siatkę z włókna szklanego powlekanego PCV na życzenie można ją zastąpić siatką stalową, wypełnieniem z poliwęglanu a nawet zamontować specjalne przejścia dla zwierząt domowych