MOSKITIERY

Nasza oferta obejmuje:

– moskitiery ramkowe okienne

– moskitiery ramkowe drzwiowe

– moskitiery rolowane w kasecie aluminiowej

– moskitiery przesuwne drzwiowe (w jednym skrzydle)

– moskitiery przesuwne drzwiowe (w dwóch skrzydłach)


    Moskitiery ramkowe okienne nadają się do wszystkich typów okien, które są otwierane lub uchylane wyłącznie w celu przewietrzenia pomieszczenia. Nie ma tu znaczenia, czy okno jest drewniane, PCV, czy aluminiowe. Zastosowanie moskitiery ramkowej okiennej nie ogranicza ani funkcjonalności okna ani często stosowanej rolety zewnętrznej. Specjalny profil aluminiowy przystosowany jest do montażu w oknach PCV, aluminium, drewnianych nowej generacji. Dzięki specjalnym zaczepom moskitiery w bardzo prosty sposób mogą zostać zdemontowane np. w celu umycia ramy okna.

Główne zalety systemu moskitier to:
– montaż bez konieczności wiercenia ramy okna.

– prosta instalacja za pomocą specjalnych, sprężystych zaczepów zakładanych na profil okna.

– montaż bez użycia narzędzi.

Parametry: szerokość maksymalna to 140 cm, wysokość maksymalna to 220 cm.

Dostępne kolory: jednobarwne (antracyt, biały, ciemny brąz, złoty dąb), drewnopodobne (orzech, mahoń, złoty dąb, winchester). 

Kolor siatki: szary, czarny

             

 

 

 

 

 

 

    Moskitiery ramkowe drzwiowe są również niezwykle proste w montażu i obsłudze. Chronią zarówno przed insektami w piękne, letnie wieczory jak i przed kurzem i pyłem dostającym się z zewnątrz przez drzwi balkonu lub wejściowe. Montowane są za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Są wyposażone w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę, a także w uszczelkę szczotkową, która zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. W moskitierze standardowo montowane są zawiasy samodomykające się, co podnosi komfort użytkowania.

Parametry: wysokość maksymalna to 250 cm, szerokość maksymalna to 130 cm

Dostępne kolory: jednobarwne (antracyt, biały, ciemny brąz, złoty dąb), drewnopodobne (orzech, mahoń, winchester, złoty dąb).

Kolor siatki: szary, czarny