ROLETKI

Roletki w kasecie:
Najbardziej popularna jest kaseta PCV z łańcuszkowym mechanizmem samoblokującym Roletka jest zintegrowana ze skrzydłem okiennym,kaseta chroni tkaninę po zwinięciu rolety. Boczne prowadnice utrzymują tkaninę w płaszczyźnie szyby – szerokość prowadnic 30 mm  Montaż kasety następuje do listwy przyszybowej za pomocą 2 wkrętów. Prowadnice naklejane są za pomocą taśmy dwustronnej. Osprzęt roletki dostępny jest w kolorze białym, brązowym oraz za dopłatą złoty dąb, orzech. W ofercie znajduje się kilkadziesiąt wzorów i kolorów tkanin, zarówno zasłaniających jak i zaciemniających Kaseta i prowadnice zajmują światło szyby.

Roletki w kasecie z prowadnicą przestrzenną:
Najistotniejszą cechą tego systemu jest sposób montażu, który polega na przyklejeniu całości kasety i prowadnic wzmocnioną taśmą piankową do skrzydła okiennego. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zamontować roletki na oknach z wąską listwą przyszybową. Roleta wyposażona jest w niezawodny mechanizm łańcuszkowy z hamulcem. Prowadnicę i kasetę montuje się poza obrysem światła szyby.

Tkaniny do roletek w przeważającej ilości produkowane są z włókien poliestrowych, posiadają atest higieniczny i są antystatyczne/ nie przyciągają kurzu /.
Max. szerokość: transparentne  1500 mm, podgumowane 1200 mm
Max. Wysokość : transparentne  2200 mm, podgumowane 1600 mm

Roletki wolnowiszące:
Standardowo roleta produkowana jest na rurce O 25 mm. W przypadku rolet o wymiarach przekraczających 1800 mm szerokości, stosowane są rury o większej średnicy w celu prawidłowego działania rolety: System S1.30 – rura O 30 mm od 1800 mm do 2600 mm .Zastosowanie trwałego mechanizmu łańcuszkowego w obudowie gwarantuje bezawaryjną eksploatację i wygodę. Roletki wolnowiszące cechuje bardzo prosty montaż. Uniwersalne uchwyty mocujące pozwalają zamontować roletę do ściany nad wnęką okienną,we wnęce okiennej lub do sufitu.

 

Roletki mini:
Mini roleta jest niezawodna i praktyczna a także estetyczna i komfortowa w użyciu. Każda mini roleta wyposażona jest w mechanizm samoblokujący, umożliwiający zatrzymanie roletki w dowolnym miejscu. Osprzęt mini roletek występuje w kolorze białym i brązowym.Przeznaczona do montażu na skrzydła okienne.Prowadzenie żyłkowe utrzymuje materiał przy szybie nawet wtedy kiedy skrzydło okienne jest uchylone.Prosty montaż na zaczepach górnych i dolnych w kształcie haka – montaż bezinwazyjny.Tkaniny produkowane są z włókien poliestrowych, posiadają atest higieniczny i są antystatyczne / nie przyciągają kurzu /.

 

Roletki do okien dachowych:
Wyposażone są w szerokie prowadnice podtrzymujące materiał, naciąg sprężynowy i unikalny system blokowania listwy końcowej, dzięki czemu można je bezproblemowo montować w oknach dachowych. W ofercie posiadamy doży wybór kolorów prowadnic jak i materiałów.