USŁUGI BUDOWLANE

Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną firmą , oferującą szeroki zakres usług, od drobnych usług remontowych aż po bardziej zaawansowane usługi budowlane, zarówno dla inwestorów sektora budżetowego, jak i osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami mieszkań, domów, lokali biurowych oraz remontowaniem i adaptacją pomieszczeń takich jak poddasza, piwnice oraz sutereny. Wykonamy także szereg robót budowlanych jak prace ziemne, ogrodzenia, konstrukcje metalowe, pawilony z płyt warstwowych i wiele innych. Współpracujemy z wieloma architektami co pozwala nam wykonać nowy lub wnikliwie przeanalizować istniejący projekt i w razie potrzeby adaptować go do aktualnych warunków.
Prace naszej firmy obejmują budynki mieszkalne – zarówno mieszkania, domy jednorodzinne, a także wnętrza użytkowe przeznaczone pod sklepy, biura, magazyny czy miejsca wypoczynku. Realizujemy zlecenia osób prywatnych, a także firm i innych instytucji.
Dbamy o dobry kontakt z klientem i staramy się każdemu dać pewność fachowo wykonanych usług.. Po pomiarach i uzgodnieniach podpisujemy umowę na wykonanie remontu. Na wykonane prace udzielamy gwarancji. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się dotrzymać terminów zawartych w umowie z klientem

Wykonanie pomiarów i wycena gratis.

Zapraszamy do współpracy.