DRZWI

Oferujemy największy wybór drzwi z atrakcyjnych cenach. Oferujemy drzwi wewnętrzne, pokojowe, łazienkowe, zewnętrzne, antywłamaniowe, szklane, sytemy drzwi przesuwnych, ościeżnice oraz klamki. Drzwi POL-SKONE, PORTA, DRE, VIVENTO,  ERKADO, DERPAL, DOORSY, EURODOOR, MAR-TOM, VOSTER, SOLIDIO, JANDAR,  CENTURION, GERDA. Oferujemy dostawę i montaż, a także serwis zakupionych u nas drzwi.

Dlaczego nie warto kupować stolarki przez Internet?

Zakupy w Internecie są tańsze od tradycyjnych, szybsze i umożliwiają znalezienie, przegląd i porównanie dziesiątek produktów. Są jednak takie artykuły, które z natury rzeczy warto nabywać w asyście fizycznego doradcy, w realnym punkcie sprzedaży. Kluczowy argument, przemawiający za osobistym obejrzeniem okien, drzwi to odbiór w dotyku – każdy produkt jest inny. Słoje drewna, rzeczywisty kolor, faktura. Żadna aranżacja z katalogu nie odzwierciedli klimatu Państwa domu. Stąd konieczność naocznego przekonania się o różnorodności towaru, czyli ich zaletach. Decyzja o zakupie w Salonie sprawia, że do produktów dodaje się tylko 8-procentowy VAT. Dzieje się tak ze względu na wiązanie usług sprzedaży i montażu.
Otwierane na lewo czy na prawo, z tulejami i samozamykaczem czy podcięciem i kratką wentylacyjną? Od pozornie łatwych zagadnień szybko można przejść do skomplikowanych parametrów, atestów i certyfikatów. Rozwiązania – tak pod względem funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa czy wymogów sanitarnych – dobieramy po krótkim wywiadzie z klientem i przeglądzie setek dostępnych w Salonie modeli.

 

Czy każda decyzja rzeczywiście wymaga wsparcia pracownika Salonu? W przeważającej mierze tak. Pozorne oszczędności przy zakupie na odległość mogą bowiem ustąpić stratom związanym z transportem, montażem czy wymianą okien i drzwi. Samodzielny pomiar warto zamienić na bezpłatną, specjalistyczną usługę, gwarantującą trwałość i bezpieczeństwo użytkowania drzwi. Katalogowe wzory są odpowiedzią na najpopularniejsze zapotrzebowanie. Jak zatem odpowiedzieć na nietypowe oczekiwania? Po pierwsze, należy dogłębnie znać branżę, czyli posiadać wiedzę z zakresu budownictwa, wystroju wnętrz i wielu standardów technicznych. Po drugie, trzeba umiejętnie wykorzystać owe kwalifikacje w praktyce, pomagając w zabudowie nietypowej przestrzeni, modyfikując fabryczne produkty bez utraty gwarancji czy też doradzając przy zaawansowanych pracach architektonicznych. Po trzecie, na miejscu wspólnie z Państwem możemy dopasować akcesoria i sprawdzić kompozycję z podłogami czy ścianami. Nie trzeba już wędrować od sklepu do sklepu z garścią próbników.

Kolejnym problemem może okazać się montaż stolarki. Istnieje wiele typów zabudowy zarówno okien jak i drzwi, dopiero wizyta i ocena przez fachowca daje nam pełny obraz sytuacji i możliwość dobrania optymalnego rozwiązania. W naszej działalności często spotykamy się z sytuacją, gdy towar kupiony „gdzieś” przez klienta, nie spełnia wymogów co do zamontowania go w danej lokalizacji. Należy pamiętać, że w naszej firmie pomiar i doradztwo są bezpłatne.

 

Drzwi drewniane
Wykonane z drewna klejonego warstwowo. Spełniają normy wytrzymałościowe oraz estetyczne. Bezpieczeństwo, które jest tak ważne w drzwiach wejściowych naszego domostwa zapewnią zamki listwowe z dwiema wkładkami oraz hakami regulującymi. Płynność regulacji w dwóch płaszczyznach oraz wysoką nośność zapewnią zawiasy BAKA. Drzwi stawią czoła włamaniu, dzięki zastosowaniu zaczepów antywyważeniowych zamontowanych w pobliżu zawiasów.

 

 

 

Drzwi PCV
Drzwi wejściowe PCV – bogata gama kolorystyczna profili, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne, możliwość doboru różnych wypełnień, sprawiają, że możecie Państwo stworzyć upragnione wykończenie stylizacji domu zgodne z gustem i zamierzeniem. Jednocześnie dbając o Państwa komfort zapewniamy drzwi o wysokim stopniu bezpieczeństwa i ochrony przed hałasem oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Wielokomorowa zabudowa o głębokości 70mm oraz zastosowanie progu drzwiowego z zakładką termoizolacyjną sprawiają, że nasze drzwi posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Duże komory wzmocnień pozwalają na zastosowanie zbrojeń gwarantujących odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe. Niski próg drzwiowy zapewnia komfortowe wchodzenie i wychodzenie. Proponujemy również drzwi z systemem bezprogowym.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEJ EKSPOZYCJI W DWIKOZACH NA UL. NADWIŚLAŃSKIEJ 1.!